Gezocht: sportieve senioren die anderen in beweging willen brengen

In Papendrecht start binnenkort een nieuw initiatief: Golden Beweegcaptain. Dit initiatief, opgezet door Team Sportservice, is op zoek naar enthousiaste senioren die het leuk vinden om samen met anderen in beweging te komen én een groepje daarin mee te nemen.

Als Golden Beweegcaptain ben je de kartrekker van een groepje senioren uit je eigen dorp. Deze eenvoudige, maar belangrijke taak bestaat onder andere uit samen wandelen, een rondje fietsen, yoga of verschillende kracht- en balansoefeningen in de buitenlucht. Het belangrijkste is dat mensen elkaar ontmoeten en samen, veelal op een laagdrempelige manier, actief blijven.  

Bewegen in overleg 

Hoe vaak er samen wordt bewogen en precies de activiteit is, bepalen we samen. Voor de één is dat misschien één keer per maand een wandeling maken, terwijl een ander het leuk vindt om juist wekelijks met een groep op pad te gaan. Alles gebeurt op een tempo dat bij de Golden Beweegcaptain en de groep past. 

Rol als kartrekker 

De kar trekken doe je, als Golden Beweegcaptain, niet alleen. Team Sportservice ondersteunt bij het opstarten van de groep, helpt met het vinden van deelnemers en denkt mee over bijvoorbeeld een fijne plek om na afloop samen koffie te drinken. Daarnaast worden er gratis korte cursussen aangeboden, zoals die van wandel- of fietsbegeleider; voor wie dit interessant vindt. Ook zijn er gezellige terugkommomenten met andere Golden Beweegcaptains. Het doel van het initiatief is simpel: meer senioren in Papendrecht op een leuke en laagdrempelige manier in beweging brengen. 

Word jij ook een Golden Beweegcaptain? 

Lijkt het je leuk om Golden Beweegcaptain te worden? Of wil je eerst eens vrijblijvend horen wat het precies inhoudt? Neem dan gerust contact op met Gijs Haasnoot van Team Sportservice via ghaasnooteamsportservice.nl of 06-15673748.